Команда

 

Моє запліччя — політологія в Україні і урбаністичні студії закордоном, робота в міському ГО і викладання в приватній школі. Найбільшим інтересом залишається розвиток академії в Україні, у сфері міських досліджень й планування та розвиток процесів управління у міському просторі в інтересах спільного блага й соціальної справедливості

Місце без якого не уявляє Київ: Для мене це Софія Київська. Місце, що протистоїть маразмам і фейковим успіхам сучасності. За нею легко бачити, де справжнє і осмислене, а де штучне і поверхневе

Олександр Анісімов

ідеолог, співкерівник проєкту, автор текстів

Архітектор, дослідник архітектури, співочільник ГО «Розуміти Радянський Поділ».

Місце, без якого не уявляє Київ: «Банально, але це 4квартали. З інтересу до них почалося моє дослідження київського постмодернізму, і їх показовість для епохи та унікальність для світу була підтверджена європейськими експертами під час нашої конференції»

Борис Медведєв

куратор візуальних проявів проєкту

Заступниця генерального директора з виставково-експозиційної роботи Національного художнього музею України, досліджує і популяризує мистецтво другої половини ХХ - початку ХХІ століть. Мистецтвознавиця, кураторка, лекторка, авторка статей.

Місце, без якого не уявляє Київ: «4 квартали на Подолі»

Оксана Баршинова

проєктна менеджерка

Місце, без якого не уявляє Київ: «Парк Слави, дорога від кінотеатру Жовтень до метро Тараса Шевченка, Оболонська набережна, пейзажі району Борщагівка за маршрутом швидкісного трамваю»

Дмитро Денищик

дизайнер проєкту

Культурна критикиня, студентка магістратури культурології НаУКМА.

Місце, без якого не уявляє Київ: «Залізниця»

Анна Юхимець

менеджерка публічної програми

Кандидатка історичних наук (2014), співзасновниця і шеф-редакторка журналу "Місто: історія, культура, суспільство"

Місце без якого не уявляє Київ: «Район між станціями метро "Золоті ворота", "Університет", "Майдан незалежності" та "Палац Спорту"»

Тетяна Водотика

редакорка, менеджерка публікації

Культурологиня, старша наукова співробітниця НХМУ

«Київ не уявляю без Подолу. Архітектура району втілює дивовижний синкретизм різних традицій в одному міському просторі, які формують уявлення про історію міста, його багатогранність та мультифункціональність»

Мар’яна Сірко

менеджерка конференції

Журналістка, комунікаційниця, історикиня мистецтва.

Місце без якого не уявляє Київ: «Книжковий ринок Петрівка, фунікулер, парк Тараса Шевченка, Національний художній музей, шлях від метро Золоті Ворота до Подолу, через Андріївський спуск і Софію Київську. Звісно, не уявляю Київ без набережної Дніпра. Але й без спальних районів, наприклад, рідної Харківської теж. Адже Київ – це не тільки центр міста і правий берег».

Оксана Семенік

комунікаційна менеджерка проєкту

Реалізується за
фінансової підтримки 


Співорганізатори
 

Партнери 

Контакти 

З питаннями і пропозиціями звертайтеся на go.oleksandr.anisimov@gmail.com.